Hakkımızda

Sarıçam şirketler grubunun ticari bir markası olan "engüzeltatilim.com" yıl’ın her döneminde, gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı tercihlerine göre, her aileye ve her bütçeye en uygun tatil seçeneklerini geniş bir yelpazede sunan, 7/24 güvenilir hizmet veren komple bir tatil platformudur.

Sarıçamlar Turizm, sahip olduğu "engüzeltatilim.com"  tatil platformu ile, mesleki ve etik değerlerden ödün vermeksizin, sektörde fark yaratmak, hizmet verdiği ulusal ve uluslar arası saygın müşterilerinin daimi tercih ettiği bir marka olmak için, var gücüyle çalışmaktadır.

Sarıçamlar Turizm, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından kendisine verilen A-6092 no’lu lisansa sahip TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesidir. Uluslararası alanda RTİB (Rus Türk İşadamları Birliği) üyesidir.
 

Misyonumuz

Çağın gerektirdiği tüm teknolojiden yararlanarak, müşterilerimize en hızlı ve en konforlu hizmeti sağlamak, kalitemizi daima en yükseğe çıkarmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmek, değer katan, iz bırakan bir anlayışla hareket etmek..
 

Vizyonumuz

Bugün ve gelecekte bize duyulan güvene ve ahlaki değerlere daima sadık kalarak, hizmet kalitemizi her basamakta sürekli arttırmak, çözüm odaklı bakış açımız ile müşterilerimize farklı alternatifler sunmak, yenilikçi olmak, hızlı ve güvenilir bilgiler ışığında doğru seçim yapmalarına imkan sağlamak..