Mercia Hotel Kumburgaz - Enguzeltatilim.com

Fotoğraflar

Fiyatlar

 
 
 
Standart Odada Tek Kişi Konaklama + KAHVALTI : 2399 TL
 
Standart Odada Çift Kişi Konaklama + KAHVALTI : 2650 TL
 
 

ÖNEMLİ DETAYLAR

  • Bu fırsat size Sarıçamlar Turizm / enguzeltatilim tarafından sunulmaktadır.
  • Özel dönemler (Yılbaşı, sömestr, Ramazan/Kurban bayramı, resmi tatiller, fuar dönemleri) HARİÇ 30 haziran 2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Fırsatı satın almadan önce müsaitlik alınması gerekmektedir.
  • Müsaitlik almak için 0212 630 10 15 numaralı telefondan veya (tatil@enguzeltatilim.com) mail adresinden acenteye ulaşabilirsiniz.
  • Fırsatı satın aldıktan en geç 2 gün içersinde rezervasyon zorunludur.
  • Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusundan yapılacaktır.
  • Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 48 saat öncesine kadar bildirilmelidir.


 

Genel Bilgiler

 
Otelimiz Sahile 200 mt. yürüme mesafesindedir. Mercia 4 misafir katında yer alan toplam 89 adet standart ve suit odalarıyla ve 186 yatak kapasitesiyle İstanbul Kumburgaz’da sizlere konforlu bir konaklama sunuyor.
 
İster iş gezisi için, ister şehrin kalbinden kaçış planınız olduğunda; şehrin karmaşasından, tüm haftanın iş stresinden uzaklaşmak için; kısa bir süreliğine de olsa hafta içi ya da hafta sonu, ister yalnız, ister eşiniz yada ailenizle keyifli vakit geçirmek isterseniz Mercia tüm beklentilerinize hitap edecektir.
 
Otele geldiğinizde giriş işlemleriniz için fazla beklemeden odanıza yerleşebilirsiniz.
Ferahlatıcı bir duş alıp, ücretsiz internet bağlantımızla maillerinize baktıktan yada bir film izledikten sonra iyi bir uykuya dalabilirsiniz. Bununla birlikte servisimiz yemek siparişlerinizi bekliyor ve tabii ki siz dışarıdayken, her gün odanızı ilk günkü gibi hazırlıyor olacağız.

Özelliker

 
İstanbul’un sayfiye semti Kumburgaz’da bulunan ve yenileme çalışmaları tamamlanarak 2012 Mart ayında açılışı yapılan Business otelimiz Mercia’da sizlere ve misafirlerinize hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
 
Kumburgaz’da E-5 yol kenarında yer alan Otelimiz’den Tüyap Fuar merkezine 10 dk. mesafede, Atatürk hava alanı, Büyükçekmece şehir merkezi, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri’ne kolay ulaşım imkanı.
 

Biz Sizi Arayalım


Gönder